Projektowanie stron

Wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze rozwiązania

Oferta

Dla kogo?

Nasza oferta przeznaczona jest dla firm i osób prywatnych zainteresowanych inwestowaniem we własny rozwój. Projektujemy proste strony firmowe, sklepy internetowe oraz zaawansowane technologicznie portale.

Dlaczego my?

Wszystkie projekty wychodzące z naszych rąk spełniają najwyższe standardy jakości. Projektując witryny wkładamy ogromną ilośc pracy, aby strona okazała się prosta w obsłudze i intuicyjna dla odbiorcy ostatecznego, czyli internauty. Dbamy o wszystkie szczegóły i detale, bo to one ostatecznie tworzą wygląd strony.

Strony www

picture

Popularność internetu
W obecnych czasach internet jest nieodłącznym partnerem codziennego życia. Za pośrednictwem stron firmy pozyskują nowych klientów. Należy jednak pamiętać, że dojdzie do tego tylko jeśli naszym klientom strona przypadnie do gustu. Z tego względu staramy się by grafika była na najwyższym możliwym poziomie.

Projektujemy:

  • Nowoczesne strony www
  • Możliwe do zarządzania przez CMS

Technologie

picture

Rozwój internetu
Z uwagi na szybki rozwój internetu, każdego miesiąca pojawiają się nowości technologiczne. Bacznie obserwując ten rozwój, staramy się stosować najnowocześniejsze rozwiązania, które poprawią witryny naszych klientów oraz uatrakcyjnią ich działanie.

Strony przez nas projektowane programujemy w HTMLu który łączony jest z PHP. Dynamiczność stron osiągamy przez zastosowanie języka javascript oraz biblioteki jQuery.

  • Hosting i Domena gratis!