Pozycjonowanie

Stawiamy na bezpieczeństwo pozycjonowanych stron

Oferta

O pozycjonowaniu

Każdy projekt zaczynamy od odpowiedniej analizy strony oraz stron konkurencji. Dzięki odpowiedniej optymalizacji witryny oraz wykorzystaniu technik pozycjonerskich doprowadzamy stronę klienta na szczyt wyszukiwań.

Dlaczego my?

Stosowane przez nas metody pozycjonowania są bardzo bezpieczne. Przy każdym zleceniu staramy się by strona osiągnęła oczekiwane pozycje w możliwie jak najkrótszym czasie. Wieloletnia praca w branży przekłada się na bogate doświadczenie. Dysponujemy silnym zapleczem co pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszych fraz. Przedstawiane przez nas wyceny są w pełni rzetelne i opierają się jedynie o faktycznie poniesione inwestycje.

Pozycjonowanie

picture

Czas pozycjonowania
Czas zdobywania pozycji zależny jest od wielu czynników, przede wszystkim od konkurencyjności pozycjonowanych wyrażeń kluczowych oraz od wieku Państwa domeny. Przeciętnie zajmuje to od kilku tygodni do kilku miesięcy. Natychmiast po rozpoczęciu prac dokładamy wszelkich starań, aby promowane przez nas strony szybko i systematycznie zdobywały coraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Monitoring
Każdego dnia domeny monitorowane są przez nasz system do którego uzyskują Państwo dostęp.

Opłaty i ceny

picture

Opłaty
Podejmując się pozycjonowania danej frazy nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat do momentu realnego uzyskania wyników. Pierwsza płatność następuje dopiero jeśli pozycjonowana domena znajdzie się w ustalonym przedziale.

Ceny
Każda pozycjonowana fraza jest inna, więc nie jest możliwe podanie jednego, uniwersalnego cennika. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy przesłać zapytanie ofertowe podając frazy do wypozycjonowania. Możliwe jest również powierzenie nam doboru odpowiednich fraz, jednak w takim przypadku poprosimy o podanie domeny i krótkiego opisu działalności. Dopiero po zapoznaniu się z konkretnymi informacjami, możliwe będzie przedstawienie oferty cenowej.

  • Opłaty po uzyskaniu wyników